fbpx

FAQ - Často kladené otázky

Máme rádi české názvy, ale podle zkratky „ČKO“ bys tady čekal/a možná nějaký Český Kulturní Oddíl. Doufáme, že zde najdeš odpovědi alespoň na některé z tvých otázek. 

O dostupnosti vybavení na určitý termín se obrať přímo na nás prostřednictvím nezávazného rezervačního formuláře. My vše ověříme a v nejbližší době tě kontaktujeme.

Z jednotlivých položek si můžeš vybírat z přenosných party reproduktorů a zábavných prvků (fotokoutek, foťák Intax). Ostatní příslušenství je součástí předpřipravených setů (přenosný reproduktor, mikrofony, mlhovač/bublinkovač, lightbar).

Vybavení je možné si pronajmout na 1-4 dny v rozmezí pondělí-čtvrtek. Co se týče víkendů, zde je z provozních důvodů stanoveno pevné rozmezí od pátku do pondělí viz ceník.

Pronájem vybavení na delší dobu je možný. Cena se stanoví individuálně, pokud není uvedena v ceníku.

Převzetí i vrácení vybavení je možné 2 způsoby:

  1. na adrese naší provozovny
  2. na tvé adrese při výběru naší dopravy

Převzetí vybavení je možné od poledne 12h prvního dne pronájmu, pokud není domluveno jinak. Vybavení je potřeba vrátit dopoledne mezi 9-11h poslední den pronájmu, pokud není opět domluveno jinak.

Pokud si pronajímáš vybavení např. na 1 den, tak v daný den si vybavení převezmeš a druhý den jej vrátíš.

Ano, je možné domluvit se na konkrétních časech pro vyzvednutí a vrácení vybavení. Vše se však vždy odvíjí od naší kapacity a časových možností.

Platba za pronájem vybavení se provádí v hotovosti při převzetí vybavení. Obratem ti vystavíme doklad.

Vybavení můžete používat jak doma, tak i na veřejných nebo pronajatých prostorech v souladu se zákonem a místními vyhláškami. Naše vybavení není možné vyvážet mimo ČR. Pokud máte dotazy ohledně konkrétních míst, kontaktujte nás.

Minimální věková hranice pro pronájem vybavení je 18 let. Před podpisem smlouvy je potřeba doložit občanský průkaz či jiný platný doklad totožnosti.

Rezervaci snadno vytvoříš online vyplněním nezávazného rezervačního formuláře a zbytek formalit doladíme přes telefon nebo e-mail. Po potvrzení rezervace je nutné složit odpočitatelnou zálohu, ke které obdržíš

Ano, rezervační poplatek můžeš převést na jiný termín. 

Rezervace se stává závaznou až po zaplacení rezervačního poplatku, ke kterému ti zašleme podklady na email. Do 24h po zaplacení poplatku je ještě možné rezervaci zrušit. Poplatek ti zašleme zpět na účet v nejbližší době. V případě delšího časového období je možné změnit termín pronájmu, anebo poplatek propadá.

Pokud potřebuješ změnit nebo zrušit svou rezervaci, kontaktuj nás co nejdříve na telefonu 793 916 827

Výše kauce se pohybuje v závislosti na konkrétním vybavení a je vratná, pokud nedošlo k poškození či ztrátě vybavení. Kauce se platí v hotovosti při převzetí vybavení spolu s částkou za pronájem.

Při pronájmu party vybavení ti potřebné náplně poskytneme zdarma (náplň do mlhovače a bublinkovače). V případě plánované větší spotřeby je možné dokoupit další náplň.

Do foťáku Instax Mini 12 je potřeba koupit originální snímky. Ty můžeš zakoupit u nás (balení obsahuje 10 ks snímků a vychází na 230 Kč), anebo si je můžeš objednat v některém z eshopů pod názvem „Instax mini film“.

Ano, možnost dopravy až k tobě domů nabízíme. Cena dopravy se odvíjí od vzdálenosti a může být dohodnuta individuálně. Co se týče instalace vybavení jedná se o jednoduchou záležitost, která zabere pár vteřin (zapojení do zásuvky a spuštění). Ke všemu máme navíc krátké obrázkové návody.

Mezi námi obsluhované oblasti patří tato města a okolní části mezi nimi: Česká Lípa, Nový Bor, Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov, Mladá Boleslav, Děčín, Ústí nad Labem, Litoměřice, Teplice. (Pokud zde tvá oblast není, napiš nám.)

Cena dopravy se odvíjí od vzdálenosti a je stanovena individuálně. Při zapůjčení výhodných party setů je doprava do 20 km zdarma (pokud je volná kapacita), nad tuto vzdálenost se cena počítá dle kilometrů (8Kč/km) vždy od sídla naší provozovny k tobě. V případě pronájmu jiného vybavení se doprava počítá již od 1. kilometru. Podrobnější informace nalezneš v sekci Informace o předání/dopravě.

Při pronájmu vybavení je klient povinen složit kauci, která je v případě poškození, ztráty či krádeže vybavení použita na opravu či náhradu. Pokud výše kauce nestačí, bude naúčtována dodatečná platba*. V případě krádeže je navíc potřeba vždy tuto skutečnost nahlásit na Policii ČR a zaslat nám kopii protokolu.

*Po převzetí vybavení vždy připadá zodpovědnost na tebe (jako nájemce) do doby, než jej zase vrátíš.

V případě poškození vybavení je sepsán protokol a kauce je využita na pokrytí nákladů na opravu či náhradu vybavení. Pokud výše kauce nestačí nebo se jedná o závažnější poškození může být klientovi účtována další částka.

Kromě pronájmu vybavení nabízíme pro klienty také drobný prodej:

  • příslušenství (náplně do foťáku Instax Mini, náhradní náplně do mlhovače/bublinkovače) 
  • party dekorací (výhodné sady, balónky bez helia, závěsné girlandy aj.)
  • digitálních produktů k vlastnímu tisku (personalizované plakáty a pozvánky na party)

Odpověď na tvou otázku tu nebyla? Napiš nám přes kontaktní formulář.

Přejít nahoru