fbpx

Informace o převzetí

Před předáním vybavení se podepíše smlouva, při které se složí částka za pronájem, příp. dopravu a kauce. Zároveň je potřeba doložit svou identitu platným dokladem totožnosti, jinak není možné smlouvu podepsat (Pronajímatel je oprávněn si opatřit kopii dokladu totožnosti nájemce.).

Vybrané party vybavení je možné předat těmito způsoby:

Osobní vyzvednutí na adrese naší provozovny je možné pouze po předchozí domluvě. 

Dopravení na smluvené místo – u party setů je doprava do 20 km zdarma a vše nad se doplácí; u ostatních položek se platí již od 1. kilometru.

Ceník a podmínky dopravy

Cena je stanovena 8 Kč/km.* Počítá se vždy cesta tam – dovezení a poté vyzvednutí (8 Kč x počet km od nás k vám) x 2 cesty.

*Součástí ceny není výnos vybavení ani jeho zapojení.

Dopravu není možné z kapacitních důvodů nabídnout vždy, ale budeme se snažit vyjít, co nejvíce vstříc. Party přece nepočká!

Bližší informace o party setech, jednotlivém party vybavení a cenách najdeš v menu v sekci „Party vybavení“.

Podmínky osobního vyzvednutí

Při osobním vyzvednutí si party vybavení převezmeš na adrese naší provozovny, kam nám jej také, po uplynutí doby pronájmu, vrátíš. Pokud chceš vybavení názorně předvést a vysvětlit obsluhu, nezapomeň nám tuto skutečnost uvést do rezervačního formuláře.

Příklad: Rezervaci máš na 1 den. Po domluvě přijedeš na zvolený čas v uvedený den pronajmutí (od 12h, pokud není domluveno jinak). Vyřídí se formality a můžeš zase frčet. Druhý den dopoledne dorazíš ve smluvený čas, který je potřeba dodržet zvlášť pokud nám navazují další rezervace. Opět se vyřídí formality a je to.

Přejít nahoru